Search
  • katarinaraud

Sõbrapäev- midagi enamat kui romantika <3

Veebruariga kaasnevad roosad südamed, punased roosid ja liigne suhkrutarbimine. Sõbrapäeval tähistatakse armastust või vähemalt armastust, mida tavaliselt kujutatakse stereotüüpse romantilise komöödia dramaatilise armastusena. Mõni inimene tunneb, et sõbrapäev on rumal, mittevajalik või on lihtsalt ettekääne, et kauplused saaksid kalli hinnaga lilli ja šokolaadi müüa, kuid sõbrapäev on see, mida iga inimene sellega otsustab teha.


Keegi ei tea tegelikult, kuidas sõbrapäev algas. Sõltuvalt allikatest võib selle päritolu otsida Vana-Rooma viljakusfestivalist, kus osalesid ohvrikitsed, või Chauceri luuletusest lindude kohta. "See on üks neist salapärastest ajaloolistest või antikvaari probleemidest, mida pole kunagi varem lahendatud," kirjutas The Times 1853. aastal. Arvatavasti on sõbrapäev armastusele pühendatud püha olnud juba 14. sajandist saati.


Sõbrapäeval ei pea aga tähistama ainult romantilist armastust: inimesed peaksid kasutama võimalust, et tähistada igasugust armastust. Armastus ja stabiilsus, mida sõbrad üksteisele lubavad, väärib tähistamist sama palju kui lubatud armastus ja stabiilsus teistele olulistele inimestele (nt. poiss- või tüdruksõbrale) ning sõbrapäev on ideaalne aeg selle näitamiseks. Tähistage päeva kõigiga, kes on olulised, olgu selleks siis partner, sõber või pereliige. Me võtame armastatud inimesi sageli iseenesestmõistetavana, nii et kasutagem sõbrapäeva selleks, et meenutada kõigile meile olulistele, kui erilised nad on.


Sõbrapäeval tähistatakse armastust ja pidustused on paremad, kui pidustustega saab liituda rohkem inimesi. Nii et muutke sõbrapäev paremaks ja kaasavamaks, kaasates pühale sõbrad, pere ja muud lähedased (sel aastal oleks vast mõistlik muidugi sõbrapäeva tähistada väiksemas ringis või lausa Zoomis).


Olge armsad ja head sõbrapäeva! <382 views0 comments

Recent Posts

See All
 

©2020 by Kiilitaja, Aktiiv. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now