Kiilitaja

Kes? Mis? Kus?

Tere, armas Kiilitaja lugeja!


Meil on hea meel, et tunned huvi koolis toimuva vastu ja oled asunud lugema Kiilitaja blogi!


Meile kõigile tuttav ja armsaks saanud koolileht Objektiiv läheb nüüdsest puhkusele ja mängu astub Kiilitaja, seda nii blogi kui paberlehe kujul. Koolile blogi tegemist inspireeris just praegune segadust täis aeg, kus suur osa elust on interneti avarustesse kolinud. Mitte enam kaugel ei ole ka meie kooli 50. juubel, seega, millal veel oleks parem aeg tutvustada kooliperele Kiilitajat kui mitte nüüd? 

Sarnaselt koolilehele hakkavad ka blogis ilmuma kultuuri, ajaloo, 32.KK sündmuste ja vahvate persoonide lood. Muidugi ei puudu ka loomingu osa meie blogist. 

Koolilehele ja uuele blogile nime otsides pöördus toimetus koolipere poole ja viidi läbi rahvahääletus. Pakkumisele tuli väga palju vahvaid ideid, aga kõige enam toodi välja nimesid, mis olid inspiratsiooni saanud Kiili tänavast, kus meie koolimaja ka paikneb. Nii sündiski nimi “Kiilitaja”. 

Kuigi piparkoogi lõhn juba hiilib tuppa ja jõululaulud kajavad, loodame, et hoiad enda tervist ja leiad tegevust oma pere seltsis ning miks mitte ka uut Kiilitaja blogi lugedes. Meil on hea meel, et oled tagasi vaatamas möödunud poolaastal toimunud sündmustele ja soovime Sulle meeldivat lugemiselamust!

aktiivi logo.png